Drzwi Otwarte na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych

W dniach 25–26 marca 2017 Politechnika Warszawska otworzyła swoje drzwi dla kandydatów na studia! Drzwi Otwarte na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży licealnej.

Pierwsza część spotkania odbyła się w Gmachu Głównym PW, gdzie miało miejsce spotkanie informacyjne dotyczące zasad przyjmowania na studia. Po zakończeniu prelekcji można było obejrzeć stoiska Wydziałów Politechniki Warszawskiej, wśród których nie zabrakło Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych wraz z gronem Studentów, którzy chętnie rozmawiali z kandydatami i odpowiadali na najbardziej nurtujące pytania.

W Gmachu Elektroniki czekała na kandydatów dalsza część atrakcji przygotowanych przez Wydziałową Radę Samorządu. Już przy wejściu nasi Studenci częstowali ich popcornem lub słodkimi krówkami. Zwiedzanie laboratoriów miało w tym roku formę tematycznych wycieczek z przewodnikiem – była to doskonała okazja, aby dotrzeć do najciekawszych i najnowocześniejszych laboratoriów Wydziału i odkryć tak niezwykłe miejsca jak choćby studio nagraniowe czy komora bezechowa.

Niedosyt wiedzy? Tego na pewno nie było podczas tegorocznych Drzwi Otwartych! Po zakończeniu zwiedzania można było zapoznać się z pracą Studenckich Kół Naukowych (Onyks, Bionik, Polygon), które z entuzjazmem prezentowały swoją twórczość.

Odbyły się również prelekcje, podczas których Dziekan ds. Studenckich dr inż. Zbigniew Gajo wraz z przedstawicielami Instytutów zaprezentowali kandydatom ofertę Wydziału. Dla wielu był to pierwszy – i mamy nadzieję nie ostatni! – wykład na naszym Wydziale. Mamy nadzieję, że z wieloma uczestnikami Drzwi Otwartych spotkamy się w październiku!

Serdecznie dziękujemy Wydziałowej Radzie Samorządu Studentów i Kołom Naukowym za nieoceniony wkład w przygotowania i zaangażowanie sił podczas Drzwi Otwartych :)

>>ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ