"Madera - wyspa wiecznej wiosny" - nowa wystawa w bibliotece Wydziału!

ATHENS

Zapraszamy na wystawę fotografii  Macieja Radtke

Autor wystawy prowadzi zajęcia dydaktyczne na naszym wydziale, pełni też funkcję kierownika Laboratorium Układów Elektronicznych . Dwukrotnie był laureatem nagrody Złota Kreda , przyznawanej przez studentów dla najlepszego prowadzącego zajęcia pomocnicze i laboratoria.

Maciej Radtke fotografią zajmuje się od prawie 50 lat. Wielokrotnie otrzymywał nagrody i wyróżnienia na konkursach fotograficznych, swoich zdjęć użyczył do książek o fotografii autorstwa Włodzimierza Barchacza. Był też autorem kilku indywidualnych wystaw.

Wystawa jest fragmentem kolekcji zdjęć przywiezionych w 2019 r. z „wyspy wiecznej wiosny”
– Madery.

Więcej fotografii autora można obejrzeć na stronie www.maciejradtke.pl .

Ekspozycję można oglądać w godzinach otwarcia biblioteki, od grudnia 2019 do marca 2020 r.

Serdecznie zapraszamy!