Aktualności

Nagrody Fundacji Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych

Naukowcy z WEiTI po raz kolejny wyróżnili się podczas konkursów na najlepszą pracę doktorską oraz najlepszy referat zaprezentowany przez młodego autora!

 

Zakończyła się szesnasta edycja ogólnopolskiego Konkursu na najlepszą pracę doktorską z dziedziny radiokomunikacji i technik multimedialnych organizowanego przez Fundację Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się dnia 20 czerwca 2018 roku w Gdańsku w ramach Krajowej Konferencji Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji KKRRiT-2018.

 

 

Aż trzech doktorów z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych zakwalifikowało się do grupy finalistów:

III nagrodę otrzymał dr inż. Maciej Trocimiuk za rozprawę pt.: "Optymalizacja predykacji międzyobrazowej w kodowaniu danych wizyjnych" (promotor – prof. Władysław Skarbek)

 

 

Wyróżnienia otrzymali:

  • dr inż. Konrad Godziszewski za rozprawę pt.: "Charakteryzacja materiałów dielektrycznych w zakresie częstotliwości subterahercowych" (promotor – prof. Yevhen Yashchyshyn)
  • dr inż. Łukasz Maślikowski za rozprawę pt.: "Zastosowanie techniki MIMO w radarze szumowym do jednoczesnej obserwacji obiektów w wybranym sektorze kątowym" (promotor – prof. Krzysztof Kulpa)

 

 

Również po raz osiemnasty Fundacja Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych ufundowała nagrody w konkursie na najlepszy referat zaprezentowany przez młodego autora w trakcie Krajowej Konferencji Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji KKRRiT-2018. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się dnia 22 czerwca 2018 w Gdańsku.

 

W tej edycji konkursu wyróżnienie otrzymał doktorant Instytutu Radioelektroniki i Technik Multimedialnych WEiTI Vitomir Djaja-Jośko za referat pt. "Badanie wpływu poziomu odbieranego sygnału na wynik pomiaru TDOA w układzie DW1000.

 

Finalistom i laureatom nagród serdecznie gratulujemy!

 

(fot. http://fundacja.ire.pw.edu.pl/)