Rektor Politechniki Warszawskiej Diamentowym Inżynierem 2019!

27 lutego 2020 r. w Warszawskim Domu Technika odbyło się uroczyste podsumowanie XXVI Plebiscytu Czytelników Przeglądu Technicznego Złoty Inżynier 2019 .

Tytuł Diamentowego Inżyniera 2019 otrzymał prof. dr hab. inż. Jan Szmidt, Rektor Politechniki Warszawskiej.

Dr hab. inż. Dawid Myszka, prof. uczelni z Wydziału Inżynierii Produkcji PW odebrał tytuł Srebrnego Inżyniera 2019 w kategorii Nauka , a dr inż. Agnieszka Siemion z Wydziału Fizyki PW została Młodym Inżynierem 2019 .

Złoty Inżynier to nagroda przyznawana wybitnym inżynierom, twórcom techniki, wynalazcom
i organizatorom życia gospodarczego kraju, która popularyzuje ich dokonania. Nagroda ma na celu promocję dokonań polskich inżynierów, ich roli w budowaniu innowacyjnej i konkurencyjnej gospodarki. Organizatorem plebiscytu jest redakcja dwutygodnika Przegląd Techniczny - gazety inżynierskiej oraz Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelna Organizacja Techniczna .

Lista wszystkich laureatów XXVI Plebiscytu dostępna jest  tutaj»

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

(Źródło: www.biuletyn.pw.edu.pl)