Salon Edukacyjny Perspektywy 2021

Student PW w bluzie "Pan Inżynier"

Wiosenny sezon spotkań rekrutacyjnych startuje już  13 marca br. Wszystkich kandydatów na studia zapraszamy do odwiedzenia wirtualnego pawilonu Politechniki Warszawskiej,  w godz.  10:00 – 15:00.

W najbliższą sobotę będziecie mogli:

• porozmawiać ze studentami i specjalistami od rekrutacji,
    którzy na czacie odpowiedzą na pytania dotyczące naboru na studia, oferty edukacyjnej i spraw związanych z życiem studenckim,
  • pobrać przydatne materiały, m.in. ulotki, prezentację, tabele przedmiotów i współczynników wagowych,
  • obejrzeć filmy, dzięki którym lepiej poznacie PW,
  • wziąć udział w spotkaniach z reprezentantami PW, które odbędą się na  Scenie STUDIA :
    • 10.55 - 11.25   Zawody w technologiach, o których nie słyszeliście
      Czy Politechnika = programowanie?
      Jak być inżynierem i jednocześnie zarządzać projektami?
      Jakie są zawody przyszłości?
      Na te i wiele innych pytań odpowiedzą eksperci, w tym dr hab. inż. Teodor Buchner z Zakładu Fizyki Układów Złożonych PW, specjalista w dziedzinie badania organizmów żywych metodami fizyki nieliniowej (dynamiki rytmu serca, zmienności ciśnienia i oddechu, analizy sygnału).
    • 11.50 - 12.50   Kierunkowskaz
      O studiach opowiedzą... studenci.
      Czy ich motywacja do wyboru konkretnego kierunku była podobna do Twojej?
      Czy studia ich satysfakcjonują (i dlaczego), czy przybliżają do wyobrażeń o przyszłej pracy?
      W trakcie „wirtualnej” dyskusji wysłuchasz Janka (studenta Automatyki i Robotyki, działającego
      Kole Naukowym Aparatury Biomedycznej ), Rafała (studenta Elektroniki, działającego
      Samorządzie Studentów PW ), Ani (studentki Elektrotechniki, działającej w  Kole Naukowym ELEKTRA ) oraz Piotrka (studenta Transportu, działającego w  Studenckim Kole Naukowym Transportu Lotniczego ).

Co zrobić, aby wziąć udział w tym wydarzeniu?

Wystarczy  zarejestrować się na stronie internetowej Salonu Perspektyw » .

Śledź wydarzenie na Facebooku»

Pełen program XXXV Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2021»