Stypendium pod choinkę - edycja 2020!

Stypendium pod choinkę - wejdź na stronę www.pw.edu.pl/Stypendiumpodchoinke i dowiedz się więcej

Rozpoczyna się nabór zgłoszeń do kolejnej edycji akcji, w ramach której nagradzani są studenci i doktoranci wyjątkowo zaangażowani w życie uczelniane i promowanie nauki.

Na otrzymanie stypendium mają szansę osoby, które swoimi działaniami przyczyniają się do wzmacniania pozytywnego wizerunku PW.

Kapituła będzie zwracała uwagę m.in. na to, jak wygląda aktywność kandydatów w kołach i organizacjach studenckich i w jaki sposób przyczyniają się oni do promowania badań naukowych prowadzonych na PW. Nie mniej ważna będzie ocena działalności popularyzatorskiej – także tej prowadzonej wśród najmłodszych i młodzieży.

Kto i jak może zgłosić kandydata?

Swoje propozycje mogą przesyłać przedstawiciele władz Uczelni oraz dziekani wydziałów PW.
Studenci i doktoranci PW mają prawo samodzielnie zgłosić własne kandydatury.

Zgłoszenia w formie elektronicznej przyjmuje Biuro ds. Promocji i Informacji ( imprezy@pw.edu.pl )
do 13 listopada włącznie . Do wiadomości należy dołączyć komplet plików, które są wymienione
w regulaminie akcji.

Tegoroczne stypendia zostaną przyznane dzięki hojności wszystkich, którzy w 2019 r. wzięli udział w  Kiermaszu Świątecznym PW .

• application/vnd.openxmlformats-officedocument.presentationml.presentation  Szablon prezentacji (vnd.openxmlformats-officedocument.presentationml.presentation, 89,44 kB)