Aktualności

Wirtualna wystawa w Czytelni Cyfrowej w Bibliotece WEiTI PW - październik - listopad 2020

Ceramika, linoryty i malunki z lat 2013-2020 - Dorota Myko

Autorka prac pokazanych na wystawie pracuje na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej od jesieni 2005 r. w dziale promocji i informacji. Od 2008 r. jest współorganizatorem Targów Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników, które odbywają się dwa razy do roku na Wydziale.

Dorota Myko bardzo lubi podróże, a najciekawsze miejsca uwiecznia w formie linorytów, którymi zajmowała się w latach 2017 - 2019 i obrazków malowanych farbami plakatowymi. Malunki są reakcją na trudną sytuację związaną z Covid19 i powstawały od marca 2020 r.  Prace ceramiczne były tworzone w latach 2013-2016.

Autorkę interesują zagadnienia pozytywnego wpływu sztuki na stres i poczucie szczęścia  oraz na kreatywność w innych dziedzinach życia.

Zdjęcia z wystawy są dostepne w naszej Galerii.

Mamy nadzieję, że ta wirtualna wystawa będzie inspiracją dla studentów i pracowników naszej Uczelni do podzielenia się swoimi pracami plastycznymi i fotograficznymi w Czytelni Cyfrowej na WEiTI PW.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kontakt do Biblioteki WEiTI:  Olga Bogatek, o.bogatek@elka.pw.edu.pl