VIII Targi Pracy i Praktyk - 24 października 2011

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli

przedsiębiorstw i instytucji oferujących praktyki lub pracę

oraz osoby poszukujące pracy do uczestnictwa w

VIII TARGACH PRACY i PRAKTYK dla ELEKTRONIKÓW i INFORMATYKÓW

które odbędą się w poniedziałek, 24 października 2011 r.

w gmachu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej w godzinach 10:00 - 17:00. Stoiska będą wystawione w holu, na 1 piętrze w Gmachu Elektroniki PW, ul. Nowowiejska 15/19

Zapraszamy do zapoznania się z Katalogiem VIII Targów Pracy Programem Seminarium Targowego.

* * *

Jednocześnie informujemy, że planujemy organizację kolejnych, IX Targów na dzień 27 lutego 2012 roku oraz  X Targów na dzień 22 października 2012 roku.
Już teraz istnieje możliwość zgłoszenia uczestnictwa i rezerwacji stoiska.

Plan rozmieszczenia stoisk

Koszt uczestnictwa zależy od wielkości stoiska.

Stoiska rezerwujemy według kolejności zgłoszeń –  zajęte stoiska będziemy zaznaczać w załączonej tabeli

Szczegóły: powierzchnia, ceny, informacja o wolnych stoiskach.

!!! UWAGA !!!

Przygotowaliśmy zniżki w wysokości 10% dla wystawców poprzednich edycji Targów.

W ramach opłaty zapewniamy wystawcom:

• stoisko (wymiary stoisk będą zróżnicowane)
  • stolik o wymiarach 0,5 x 1 m.
  • krzesła
  • oświetlenie
  • gniazdko 220 V
  • bezprzewodowy dostęp do internetu (WLAN)
  • szyld stoiska z nazwą instytucji
  • parking
  • obiad
  • możliwość prezentacji przedsiębiorstwa podczas specjalnej sesji (20 min. w ramach ceny stoiska)

Prosimy przedstawicieli przedsiębiorstw i instytucji zainteresowanych uczestnictwem w Targach o zgłoszenie się do pani Doroty Myko, tel.: 22- 234-70-81, adres elektroniczny: d.myko@elka.pw.edu.pl, w terminie do 14.10.2011 r.
W celu rezerwacji miejsca prosimy przesłać wypełnione formularze zamówienia stoiska oraz zgłoszenia do katalogu targowego.

Informacje przesłane po dniu 14 października 2011 r., z powodów technicznych, nie będą mogły być zamieszczone w katalogu targowym.

Informacje związane z poprzednimi targami są dostępne na stronie VII Edycji Targów Pracy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z VI Edycji Targów Pracy oraz z VII Edycji Targów Pracy.
Relacje z ostatnich imprez targowych znajdują się też w Biuletynie WEiTInr 3/2009, str. 1-2;  nr 10-11/2009, str. 4.;  nr 3-4/2010 str. 4

Informacji w sprawie uczestnictwa w targach udziela:
Dorota Myko
tel. 022 234 7081, faks: 022 234 5885,