Administratorzy sieci

Administratorzy sieci ogólnowydziałowej

  • Jerzy Sobczyk, tel. 22 234 7863, e-mail: J.Sobczyk@ia.pw.edu.pl 
    • Numery IP: 194.29.160.0..255
    • Konfiguracja sieci szkieletowej wydziału,
    • Konfiguracja serwerów w domenie: elka.pw.edu.pl,
    • Poczta dla domen: elka.pw.edu.pl, imio.pw.edu.pl, ise.pw.edu.pl
     
  • Edward Śliwa, pok. 447a, tel. 22 234 5212, e-mail: edek@ise.pw.edu.pl 
    • Numery IP: 194.29.160.0..255
    • Konfiguracja sieci szkieletowej wydziału,
    • Konfiguracja serwerów w domenie: elka.pw.edu.pl,
    • Poczta dla domen: elka.pw.edu.pl, imio.pw.edu.pl, ise.pw.edu.pl
     
  • Paweł Szczęsny, pok. 14, tel. 22 234 5385, e-mail: P.Szczesny@elka.pw.edu.pl 
    • Serwer biblioteki wydziałowej
    • laboratorium 09 i 011
    • konta na serwerach lab09 i lab011
    • konta użytkowników maszyn: elektron, mion

Administratorzy serwerów instytutowych

 Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej

  • Włodzimierz Macewicz, tel. 22 234 7699, e-mail: W.Macewicz@ia.pw.edu.pl 
    • Sieć Novell IAiIS
    • Laboratorium p.525
     
  • Jerzy Sobczyk, tel. 22 234 7863, e-mail: J.Sobczyk@ia.pw.edu.pl 
    • Numery IP: 194.29.166.0..255
    • Numery IP: 194.29.167.0..127
    • Poczta dla domeny: ia.pw.edu.pl
    • Laboratorium Sieciowe p.568
     
  • Grzegorz Wójcik, tel. 22 234 7863, e-mail: G.Wojcik@ia.pw.edu.pl 
    • Laboratorium p.518
    • Konta użytkowników maszyn csd, csd1, ... csd8, twins;
    • Informatory
    • Poczta dla domeny: ia.pw.edu.pl
     

 Instytut Informatyki

  • Rafał Bajorek, p.140A, tel. 22 234 5318, e-mail: R.Bajorek@ii.pw.edu.pl
    • Numery IP: 194.29.167.128..255,
    • Numery IP: 194.29.168.0..255,
    • Poczta dla domeny: ii.pw.edu.pl
    • Konta dla użytkowników serwera bolek.ii.pw.edu.pl (AIX)
     
  • Krzysztof Chabko, p.309, tel. 22 234 7810, e-mail: K.Chabko@ii.pw.edu.pl 
    • Laboratorium 313
    • Konta w domenie NET313 (Windows)
     
  • Mariola Jamiołkowska, p.140A, tel. 22 234 5318, e-mail: M.Jamiolkowska@ii.pw.edu.pl 
    • Laboratorium 10 (CASE)
    • Konta w domenie CASENET (Windows)
     
  • Marek Pawłowski, p.361, tel. 22 234 7811, e-mail: M.Pawlowski@ii.pw.edu.pl 
    • Laboratorium 315
    • Konta na serwerze Win315 (Windows)
     
  • Jarosław Partyka, p.140, tel. 22 234 7728, e-mail: J.Partyka@ii.pw.edu.pl
    • Laboratoria 138 i 139 w zakresie Windows
    • Konta w domienie NET140 (Windows)
     
  • Zbigniew Szymański, p.361, tel. 22 234 7811, e-mail: Z.Szymanski@ii.pw.edu.pl 
    • Laboratoria 9b, 138, 139 - w zakresie Linux
    • Konta na serwerze galera.ii.pw.edu.pl (Linux)
     

 Instytut Telekomunikacji

  • Marcin Golański, e-mail: M.Golanski@elka.pw.edu.pl 
    • Numery IP: 194.29.169.0..255,
    • Numery IP: 194.29.170.0..63,
    • Poczta dla domeny: tele.pw.edu.pl
     
  • Krzysztof Kacperski, e-mail: K.Kacperski@elka.pw.edu.pl 
    • Numery IP: 194.29.169.0..255,
    • Numery IP: 194.29.170.0..63,
    • Poczta dla domeny: tele.pw.edu.pl
     

 Instytut Radioelektroniki

  • Janusz Marzec, p. 63 tel., 22 234 7643, e-mail: J.Marzec@ire.pw.edu.pl 
    • Numery IP: 194.29.163.0..255,
    • Numery IP: 194.29.164.0..127,
    • Poczta dla domeny: ire.pw.edu.pl
     

 Instytut Systemów Elektronicznych

  • Edward Śliwa, p.447a, tel. 22 234 5212, e-mail: edek@ise.pw.edu.pl 
    • Numery IP: 194.29.161.0..255,
    • Numery IP: 194.29.162.0..255,
    • Poczta dla domeny: ise.pw.edu.pl
     
  • Zdzisław Michalski, p.449, tel. 22 234 5314, e-mail: zm@ise.pw.edu.pl 
    • Konta użytkowników sieci Novell ISE

 Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki

  • Stanisław Jeszka, p.356a, tel. 22 234 7207, e-mail: S.Jeszka@imio.pw.edu.pl 
    • Numery IP: 194.29.164.128..255,
    • Numery IP: 194.29.165.0..255,
    • Konta użytkowników sieci Novell IMiO
    • Poczta dla domeny: imio.pw.edu.pl
     
  • Zbigniew Jaworski, p.354, tel. 22 234 7207, e-mail: zj@imio.pw.edu.pl 
    • Laboratorium stacji roboczych Sun p.356
    • Konta użytkowników systemu NIS+ (Solaris) zakladu VLSI
    • Poczta dla zakladu VLSI (w ramach domeny imio.pw.edu.pl )
     

AMP - Klub studencki "Amplitron" 

SKŻ - Studencki Klub Żeglarski