X Targi Pracy i Praktyk - 22 października 2012

.

W dniu 22 października 2012 r. w Gmachu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbyły się Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków.

Zapraszamy do zapoznania się z Katalogiem X Targów Pracy oraz galerią zdjęć.

.

Jednocześnie informujemy, że planujemy organizację kolejnych, XI Targów (4 marca 2013 r.) i XII Targów (21 października 2013 r.) Już teraz istnieje możliwość zgłoszenia uczestnictwa i rezerwacji stoiska.

Plan rozmieszczenia stoisk

Koszt uczestnictwa zależy od wielkości stoiska.
Stoiska rezerwujemy według kolejności zgłoszeń –  zajęte stoiska będziemy zaznaczać w załączonej tabeli

Szczegóły: powierzchnia, ceny, informacja o wolnych stoiskach.

!!! UWAGA !!!

Przygotowaliśmy zniżki w wysokości 10% kosztów uczestnictwa dla wystawców dla uczestników poprzednich edycji Targów.

.

W ramach opłaty zapewniamy wystawcom:

• stoisko (wymiary stoisk będą zróżnicowane),
  • stolik o wymiarach 0,5 x 1 m,
  • krzesła,
  • oświetlenie,
  • gniazdko 220 V,
  • bezprzewodowy dostęp do internetu (WLAN),
  • szyld stoiska z nazwą instytucji
  • parking
  • obiad

Prosimy przedstawicieli przedsiębiorstw i instytucji zainteresowanych uczestnictwem w Targach o zgłoszenie się do Katarzyny Strój,  tel.: 22 234 60 85, k.stroj@elka.pw.edu.pl .

Zgłoszenie udziału w Targach następuje poprzez wysłanie wypełnionego formularza zamówienia stoiska z pieczątką firmową i podpisem osoby zamawiającej w terminie do 15.10.2012 r.

Zgłoszenia od katalogu targowego należy przesyłać do 8 października 2012 r. Informacje przesłane po tym terminie z powodów technicznych, nie będą mogły być zamieszczone w katalogu targowym.

Zapraszamy do zapoznania się z Katalogiem IX Targów Pracy
Zdjęcia z poprzednich edycji Targów znajdują się na stronie internetowej: http://www.elka.pw.edu.pl/pol/Media2/Galerie/Wydarzenia/VIII-Targi-Pracy

Informacji w sprawie uczestnictwa w targach udziela:

Katarzyna Strój
tel. 022 234 60 85, faks: 022 234 5885, k.stroj@elka.pw.edu.pl

Adres pocztowy:
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych, Politechnika Warszawska
ul. Nowowiejska 15/19, 00-665 Warszawa, pokój 13.

PATRONI HONOROWI

PATRONI MEDIALNI