Dziekanat

Kierownik Dziekanatu
mgr Joanna Zatorska
tel. +48 22 234 7385
fax +48 22 234 5885 
J.Zatorska@elka.pw.edu.pl
pok. 110 
 
Specjalista ds. Administracyjnych
Jolanta Iwona Samborska

tel. +48 22 234 7411
I.Samborska@elka.pw.edu.pl
pok. 112

  • studia stacjonarne
    I stopnia
 
Specjalista ds. Administracyjnych
Beata Milewska

tel. +48 22 234 5793
B.Milewska@elka.pw.edu.pl
pok. 111

  • studia stacjonarne
    II stopnia
  • studia niestacjonarne
Samodzielny referent ds. administracyjnych
mgr Marta Kwiatkowska

tel. +48 22 234 5793
M.Kwiatkowska@elka.pw.edu.pl
pok. 111 

  • studia stacjonarne
    II stopnia
Specjalista ds. Administracyjnych
Alicja Stolarczyk

tel. +48 22 234 3673
A.Stolarczyk@elka.pw.edu.pl
pok. 158

  • studia anglojęzyczne
Główny specjalista ds. projektów międzynarodowych
mgr inż. Małgorzata Domańska

tel. +48 22 234 5775
M.Domanska@elka.pw.edu.pl
pok. 158

  • wymiana międzynarodowa
Specjalista ds. Administracyjnych
Stanisława Jolanta Beczek

tel. +48 22 234 7911
S.Beczek@elka.pw.edu.pl
pok. 119

  • sprawy socjalno-bytowe studentów
Specjalista ds. Administracyjnych
mgr Aneta Libera

tel: +48 22 234 7911
A.Libera@elka.pw.edu.pl
pok.119

  • sprawy socjalno-bytowe studentów
Specjalista ds. Administracyjnych
Małgorzata Wierzbicka

tel. +48 22 234 5770
fax +48 22 234 5885 
Malgosia@elka.pw.edu.pl
pok.160

  • studia III stopnia
  • sprawy Rady Wydziału
  • doktoraty
  • habilitacje
   

Dziekanat pracuje w godzinach 8.00 - 16.00 (wt. dyżur do 17.00).

Godziny przyjęć studentów w Dziekanacie (pok. 111, 112, 119, 158):

PONIEDZIAŁEK: 12.00 - 15.00
WTOREK: 12.00 - 17.00
ŚRODA: 12.00 - 15.00
CZWARTEK: 12.00 - 15.00
PIĄTEK: 9.00 - 12.00 

Dziekanat zastrzega sobie prawo nieodbierania telefonów w godzinach przyjęć studentów. Za utrudnienia przepraszamy.