Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki

Strona WWW Instytutu: http://www.imio.pw.edu.pl

Dyrektor Instytutu
prof. dr hab. inż. Michał Malinowski
tel: (+48) 22 234 7777
fax: (+48) 22 234 6063 
e-mail: M.Malinowski@elka.pw.edu.pl
Gmach Elektrotechniki, kl. A, pok. 239
Sekretariat Ogólny 
Agnieszka Krzywosz
tel: (+48) 22 234 7777
fax: (+48) 22 234 6063
e-mail: sekretariat@imio.pw.edu.pl
Gmach Elektrotechniki, kl. A, pok. 239
Zastępca Dyrektora ds Naukowych 
dr hab. inż. Ryszard Piramidowicz
tel/fax: +48 22 234 60 63
tel: +48 22 234 60 67
tel: +48 22 234 78 88
e-mail: R.Piramidowicz@imio.pw.edu.pl 
Gmach Elektrotechniki, kl. A, pok. 240
Zastępca Dyrektora ds Dydaktycznych
dr inż. Sławomir Szostak
tel: +48 (22) 234 5349
fax: +48 (22) 234 3652
e-mail: s.szostak@imio.pw.edu.pl
Gmach Elektroniki, p. 159
Sekretariat Dydaktyczny 
Anna Bednarek
tel/fax: +48 22 234 36 52
tel: +48 22 234 53 49
e-mail: A.Bednarek@imio.pw.edu.pl 
Gmach Elektroniki, pok. 159
Pełnomocnik Kwestora 
Urszula Piotrkowicz
tel: +48 22 234 60 64
tel: +48 22 234 72 43
e-mail: Piotrkowicz@imio.pw.edu.pl 
Gmach Elektrotechniki, kl. A, pok. 236
Biblioteka Instytutu
Hanna Sater
tel: +48 22 234 60 18
e-mail: h.sater@imio.pw.edu.pl
Gmach Elektrotechniki, kl. A, pok. 235

Pracownicy Instytutu

W skład instytutu wchodzą: