Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych

Strona WWW Instytutu: http://www.ire.pw.edu.pl/               Profil Instytutu w Bazie Wiedzy PW

Dyrektor Instytutu
 prof. dr hab.inż. Józef Modelski 
tel. +48 22 825 3929
tel. +48 22 234 7233
pok. 422 
Zastępca Dyrektora ds Naukowych 
 dr hab. inż. Piotr Bilski, prof. uczelni
tel./fax 22 234 5367
e-mail P.Bilski@ire.pw.edu.pl
pok. 426
Zastępca Dyrektora ds Dydaktycznych 
 doc. dr inż. Jacek Cichocki 
tel. +48 22 234 7829
tel. +48 22 234 7635 
tel. +48 22 825 5248
e-mail J.Cichocki@ire.pw.edu.pl
pok. 424
Sekretariat Instytutu 
 Anna Tratkiewicz
 Anna Smenda
tel. +48 22 825 3929 
tel. +48 22 234 7233 
fax +48 22 825 3769 
e-mail A.Tratkiewicz@ire.pw.edu.pl
e-mail A.Smenda@ire.pw.edu.pl 
pok. 422
Sekretariat Naukowy
 Anna Noińska
tel./fax +48 22 234 5367
e-mail A.Noinska@ire.pw.edu.pl
pok. 426
Sekretariat Dydaktyczny
 mgr Monika Feluś
 Izabela Dudek
tel./fax +48 22 825 5248
tel. +48 22 234 7696
e-mail M.Felus@ire.pw.edu.pl
e-mail I.Dudek@ire.pw.edu.pl
Pełnomocnik Dyrektora ds. Administracyjno-Technicznych i Finansowych
 dr inż Piotr Brzeski 
tel. +48 22 234 7742
e-mail P.Brzeski@ire.pw.edu.pl 
pok. 424 
Pełnomocnik Kwestora 
 Janina Nowak
tel. +48 22 234 7645
tel. +48 22 234 7743
pok. 34
Biblioteka Instytutu  tel. +48 22 234 7627
Dyżur w poniedziałki, w godz. 14:45-15:45 i w czwartki w godz. 14:00-15:00

Pracownicy Instytutu

W skład Instytutu wchodzą: