Instytut Telekomunikacji

Strona WWW Instytutu: http://www.tele.pw.edu.pl 

Dyrektor Instytutu 
 prof. dr hab. inż. Jerzy Siuzdak
tel: +48 22 234 7232 
e-mail: siuzdak@tele.pw.edu.pl
Gmach Elektroniki, pok. 510
Zastępca Dyrektora ds. Ogólnych
doc. dr inż. Mirosław Słomiński
tel: +48 22 234 7868
e-mail: M.Slominski@tele.pw.edu.pl 
Gmach Elektroniki, pok. 510
Sekretariat Instytutu
 mgr Katarzyna Erlichowska  
 mgr Zuzanna Mazek
tel: +48 22 234 7232 lub 7868
fax: +48 22 234 7477
e-mail: sekretariat@tele.pw.edu.pl 
           zuzanna@tele.pw.edu.pl .
Gmach Elektroniki, pok. 510
Zastępca Dyrektora ds. Kształcenia
 doc. dr inż. Sławomir Kula
tel: +48 22 234 7434
e-mail: SKula@tele.pw.edu.pl
Gmach Elektroniki, pok. 508
Sekretariat 
 Małgorzata Kowalska
tel: +48 22 234 7434
fax: +48 22 234 7477
e-mail: MKowalska@tele.pw.edu.pl
Gmach Elektroniki, pok. 508
Pełnomocnik Kwestora 
 Elżbieta Tarwacka
tel: +48 22 234 7388
fax: +48 22 234 7477
e-mail: E.Tarawacka@tele.pw.edu.pl
Gmach Elektroniki, pok. 406
Biblioteka Instytutu 
 inż. Ewa Jarocińska
tel: +48 22 234 7799
e-mail: biblio@tele.pw.edu.pl 
Gmach Elektroniki, pok. 479

Pracownicy Instytutu

 W skład Instytutu wchodzą:

  • Zakład Cyberbezpieczeństwa
  • Zakład Sieci i Usług Teleinformatycznych
  • Zakład Systemów Telekomunikacyjnych