Instytut Telekomunikacji

Strona WWW Instytutu:   http://www.tele.pw.edu.pl                 Profil Instytutu w Bazie Wiedzy PW

Dyrektor Instytutu  
 prof. dr hab. inż. Jerzy Siuzdak
tel. +48 22 234 7868
e-mail  J.Siuzdak@tele.pw.edu.pl
pok. 510
Zastępca Dyrektora ds. ogólnych
 dr hab. inż. Andrzej Bęben
tel. +48 22 234 7868
e-mail A.Beben@tele.pw.edu.pl  
pok. 510
Sekretariat   Instytutu
 mgr Zuzanna Mazek
tel. +48 22 234 7868
fax +48 22 234 7477
e-mail  Z.Mazek@tele.pw.edu.pl .
pok. 510
Zastępca Dyrektora ds. nauczania
 mgr inż. Danuta Ojrzeńska-Wójter
tel. +48 22 234 7434
e-mail  D.Wojter@tele.pw.edu.pl
pok. 508
Sekretariat  
 Małgorzata Kowalska
tel. +48 22 234 7434
fax +48 22 234 7477
e-mail  M.Kowalska@tele.pw.edu.pl
pok. 508
Pełnomocnik Kwestora  
 mgr Justyna Milcarz-Błażyńska
tel. +48 22 234 6186
fax +48 22 234 7477
e-mail  J.Blazynska@tele.pw.edu.pl
pok. 406
Biblioteka Instytutu  
 Małgorzata Kowalska
tel +48 22 234 7434
e-mail  M.Kowalska@tele.pw.edu.pl  
pok. 405
czynne: wt.-czw., w godz. 14:15-16:00

Pracownicy Instytutu

 W skład Instytutu wchodzą: