Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej AGH International Student Conference: Knowledge, Technology and Society (AGH ISC 2018), która odbędzie się w dniach 10-12 października 2018 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Konferencja AGH ISC 2018 kierowana jest do studentów studiów I i II stopnia, a także ich opiekunów naukowych. Stanowi ona okazję do zaprezentowania dotychczasowych osiągnięć w działalności badawczej i naukowej prowadzonej przez studentów, nawiązania kontaktów i wymiany wiedzy ze studentami innych uczelni, a także do poznania Krakowa - miasta królów polskich, matecznika artystów, siedziby wielu instytucji kulturalnych. Udział w konferencji daje ponadto możliwość publikacji artykułów w czasopismach indeksowanych m.in. w Web of Science (15 punktów wg MNiSW w 2017 r.) lub w monografii naukowej dedykowanej dla konferencji. W ramach konferencji planowane jest także zorganizowanie konkursu na najlepsze prace i projekty studentów (Student Projects Award).

>>WIĘCEJ INFORMACJI

mgr inż. Krzysztof Sornek
Sekretarz Komitetu Organizacyjnego
e-mail: ksornek@agh.edu.pl, isc@agh.edu.pl

------------------------------------------------------------------

We are pleased to invite students and their supervisors to attend the AGH International Student Conference: Knowledge, Technology and Society (AGH ISC). The conference will be held on 10-12 October 2018 and will be hosted by AGH University of Science and Technology in Krakow, Poland.

AGH ISC Conference is conceived as a forum for the presentation of scientific activities of students. It is a place to share scientific work, explore new possibilities between research fields, create new friendships and account the very first successes in students scientific career. It is also an attractive opportunity to publish papers in the international open-access journals indexed in Web of Science (and other recognized databases). The conference will include both plenary and poster sessions as well as Student Projects Award (the competition for the best students projects).

or ask for more information:

mgr inż. Krzysztof Sornek
Sekretarz Komitetu Organizacyjnego