Zaproszenie na Konferencję "Smart City – rola geoinformacji oraz technologii ICT" - 26 lutego 2016

W dniu 26 lutego br. w Małej Auli Politechniki Warszawskiej odbędzie się konferencja współorganizowana przez nasz wydział.

Potrzeba rozwoju nowoczesnych miast zgodnie z ideą „smart city” wydaje się już powszechnie znana w Polsce -  zarówno wśród decydentów, przedsiębiorców, jak  i naukowców oraz ekspertów.

Obecnie nadchodzi okres intensywnych przygotowań koncepcyjnych,projektowych i technologicznych do realizacji zadań, które pozwolą poszczególnym miastom znaleźć się jak najdalej na ścieżce rozwoju „smart”.
Należy więc podjąć dyskusję, jaką drogę należy wybrać, aby dość szybko osiągnąć efekty, które mogą być odczuwalne przez obywateli miast. Jak sukcesywnie wdrażać kolejne rozwiązania, które razem pozwolą w przyszłości na uzyskanie zamierzonego efektu?
Celem Konferencji jest budowa płaszczyzny współpracy i wymiany doświadczeń w zakresie „SMART CITY” między uczelniami, władzami samorządowymi a przedsiębiorcami.

Zaproszeni są pracownicy i studenci z naszego wydziału.

Koszt uczestnictwa z osób z WEiTI PW 100 zł.

Studenci mogą uczestniczyć bezpłatnie, jednakże bez korzystania z poczęstunku.

Szczegóły odnośnie rejestracji oraz inne informacje na stronie internetowej oraz w załączonej poniżej ulotce.

Ulotka (pdf, 1,52 MB)