Odkrywamy talenty na WEiTI

Wygrałeś ogólnopolski konkurs? Pracujesz nad ciekawym projektem? A może masz osiągnięcia w zupełnie innej dziedzinie? Podziel się z nami!

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych to nie tylko miejsce intelektualnego rozwoju, ale także grono wspaniałych i utalentowanych ludzi. Są tacy, którzy chętnie chwalą się swoimi osiągnięciami, jednak o niektórych dowiadujemy się dopiero z prasy lub telewizji. Bardzo nam zależy,by informacje o sukcesach naszych studentów i pracowników docierały do nas, abyśmy mogli je rozpowszechniać w kanałach wydziałowych.

Jeśli chcecie podzielić się swoimi pasjami i zainspirować innych do twórczego działania, wystarczy wysłać e-mail na adres: m.arbatowska@elka.pw.edu.pl lub d.myko@elka.pw.edu.pl

Nieważne czy właśnie jesteście o krok od przełomowego odkrycia czy właśnie wznosicie się na wyżyny swoich sportowych umiejętności – bardzo chętnie napiszemy o Waszych sukcesach!

Dla osób, które robią ciekawe zdjęcia lub malują w przerwach pomiędzy zajęciami istnieje również możliwość zorganizowania wystawy w Czytelni Cyfrowej WEiTI. W tej sprawie prosimy kontaktować się z p. mgr Marią Piekarską: m.piekarska@elka.pw.edu.pl

Z niecierpliwością czekamy na wiadomości!