Wydarzenia

Wśród prelegentów byli Członkowie Koła Robotyki "Bionik", którzy wygłosili referaty „A może koło naukowe? Czy warto” - Katarzyna Olszewska oraz „Roboty, to roboty!” - Bartosz Kaczor oraz Bartosz Świstak.

Gośćmi honorowymi pikniku byli Dziekan Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba oraz  Pełnomocnik Dziekana ds. Studenckich Kół Naukowych prof. dr. hab. inż. Andrzej Jakubiak.

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych z przyjemnością objął patronat nad tym wydarzeniem, skupiającym młodych pasjonatów robotyki.

Serdecznie dziękujemy kandydatom na studia za odwiedzenie naszego Wydziału podczas Drzwi Otwartych. Bardzo wysoka frekwencja poświadczyła Wasze ogromne zainteresowanie prezentacjami kół naukowych i laboratoriów, a także wykładami.

Od 15 lat fundacja wspiera rozwój młodej kadry naukowej i uzdolnionych studentów oraz realizuje misję unowocześniania wyposażenia laboratoriów dydaktycznych i naukowych uczelni.

Na spotkaniu można było dowiedzieć się o prawnych i podatkowych aspektach rozpoczęcia działalności gospodarczej.

W dniu 21 lutego br. w Audytorium Centralnym Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych odbyła się uroczystość Inauguracji roku akademickiego 2014/2015 dla semestru letniego oraz uroczystość wręczania dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia.

Spotkanie odbędzie się 26 lutego 2015 (czwartek) o godz. 16:00 - 18:00  w sali 145 (Audytorium Centralne)

Serdecznie zapraszamy!

Dziekan Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej zaprasza na uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2014/2015

Szanowni Absolwenci Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystości wręczenia dyplomów ukończenia studiów w Politechnice Warszawskiej.

W czwartek 15 stycznia 2014r. odbyło się XXII Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów, tym razem pt. „Pierwszy milion masz w głowie.

Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta naszych studiów oraz przygotowane atrakcje spotkały się z Waszym uznaniem.

Współpraca stron porozumienia będzie realizowana poprzez powołaną przez Rektora PW Platformę Badań Mózgu, której pracami kieruje prof. nzw dr hab. inz. Piotr Bogorodzki z WEiTI.

Spotkanie odbędzie się w ramach realizacji umowy o współpracy WEiTI - IBM Polska.

Przypominamy, iż termin składania dokumentów na studia III stopnia rozpoczynające się w semestrze letnim 2015 mija 30.01.2015 r.