Wydarzenia

Serdecznie dziękujemy kandydatom na studia za odwiedzenie naszego Wydziału podczas Drzwi Otwartych. Bardzo wysoka frekwencja poświadczyła Wasze ogromne zainteresowanie prezentacjami kół naukowych i laboratoriów, a także wykładami.

Od 15 lat fundacja wspiera rozwój młodej kadry naukowej i uzdolnionych studentów oraz realizuje misję unowocześniania wyposażenia laboratoriów dydaktycznych i naukowych uczelni.

Na spotkaniu można było dowiedzieć się o prawnych i podatkowych aspektach rozpoczęcia działalności gospodarczej.

W dniu 21 lutego br. w Audytorium Centralnym Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych odbyła się uroczystość Inauguracji roku akademickiego 2014/2015 dla semestru letniego oraz uroczystość wręczania dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia.

Spotkanie odbędzie się 26 lutego 2015 (czwartek) o godz. 16:00 - 18:00  w sali 145 (Audytorium Centralne)

Serdecznie zapraszamy!

Dziekan Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej zaprasza na uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2014/2015

Szanowni Absolwenci Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystości wręczenia dyplomów ukończenia studiów w Politechnice Warszawskiej.

W czwartek 15 stycznia 2014r. odbyło się XXII Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów, tym razem pt. „Pierwszy milion masz w głowie.

Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta naszych studiów oraz przygotowane atrakcje spotkały się z Waszym uznaniem.

Współpraca stron porozumienia będzie realizowana poprzez powołaną przez Rektora PW Platformę Badań Mózgu, której pracami kieruje prof. nzw dr hab. inz. Piotr Bogorodzki z WEiTI.

Spotkanie odbędzie się w ramach realizacji umowy o współpracy WEiTI - IBM Polska.

Przypominamy, iż termin składania dokumentów na studia III stopnia rozpoczynające się w semestrze letnim 2015 mija 30.01.2015 r.

W dniu 20 stycznia 2015 r. w Audytorium Centralnym WEiTI PW odbyła się konferencja „MOC MOOCów – czas na polską platformę”. Wydarzenie to było pierwszym etapem ogólnonarodowego projektu, jakim jest stworzenie w Polsce Platformy MOOC (Massive Open On-line Courses).

W dniach 23-25 stycznia (piątek-niedziela) na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych odbył się konkurs tworzenia gier – PolyJam.

Głównym organizatorem konferencji PReMI - Pattern Recognition and Machine Intelligence - jest Politechnika Warszawska