Wydarzenia

Już w najbliższy czwartek - 14 maja 2015 r. o godz. 12.00 rozpoczną się przed Gmachem Elektroniki Elkonalia 2015.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Koła Naukowego Twórców Gier „Polygon”, które odbędzie się 13 maja w sali 161 o godz. 19:15

Zapraszamy Studentów do udziału w warsztatach „EY Cybersecurity Case 2015”, które odbędą się 29 kwietnia 2015 r. w godzinach 18.00-20.00 w sali 168 w Gmachu Elektroniki.

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami WASEDA University (Japonia) w dniu 16.04.2015 (czwartek) o godz. 14:30.

Pierwsze specjalistyczne meble laboratoryjne zostały zainstalowane w nowej części Gmachu Elektroniki. Rozpoczynamy nowy cykl, w którym będziemy prezentować postępy w przygotowaniach do uruchomienia nowych laboratoriów studenckich.

Wśród prelegentów byli Członkowie Koła Robotyki "Bionik", którzy wygłosili referaty „A może koło naukowe? Czy warto” - Katarzyna Olszewska oraz „Roboty, to roboty!” - Bartosz Kaczor oraz Bartosz Świstak.

Gośćmi honorowymi pikniku byli Dziekan Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba oraz  Pełnomocnik Dziekana ds. Studenckich Kół Naukowych prof. dr. hab. inż. Andrzej Jakubiak.

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych z przyjemnością objął patronat nad tym wydarzeniem, skupiającym młodych pasjonatów robotyki.

Serdecznie dziękujemy kandydatom na studia za odwiedzenie naszego Wydziału podczas Drzwi Otwartych. Bardzo wysoka frekwencja poświadczyła Wasze ogromne zainteresowanie prezentacjami kół naukowych i laboratoriów, a także wykładami.

Od 15 lat fundacja wspiera rozwój młodej kadry naukowej i uzdolnionych studentów oraz realizuje misję unowocześniania wyposażenia laboratoriów dydaktycznych i naukowych uczelni.

Na spotkaniu można było dowiedzieć się o prawnych i podatkowych aspektach rozpoczęcia działalności gospodarczej.

W dniu 21 lutego br. w Audytorium Centralnym Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych odbyła się uroczystość Inauguracji roku akademickiego 2014/2015 dla semestru letniego oraz uroczystość wręczania dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia.

Spotkanie odbędzie się 26 lutego 2015 (czwartek) o godz. 16:00 - 18:00  w sali 145 (Audytorium Centralne)

Serdecznie zapraszamy!

Dziekan Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej zaprasza na uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2014/2015

Szanowni Absolwenci Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystości wręczenia dyplomów ukończenia studiów w Politechnice Warszawskiej.

W czwartek 15 stycznia 2014r. odbyło się XXII Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów, tym razem pt. „Pierwszy milion masz w głowie.