Aktualności

Konkurs prac dyplomowych pod patronatem IEEE 2020!

   
Zapraszamy Absolwentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej do udziału w Konkursie na najlepszą pracę dyplomową!

To już 3 edycja Konkursu organizowanego we współpracy z Polską Sekcją IEEE , Głównym Organizatorem oraz Patronem Konkursu .

   
W tegorocznej edycji fundatorami nagród są firmy: Intel ,  Samsung oraz Billon , a ich przedstawiciele
są członkami Komisji Konkursowej.

  • Nagroda I – Intel® Compute Stick ( Intel )
  • Wyróżnienie (dla kierunku Telekomunikacja ) – Słuchawki Galaxy Buds ( Samsung )
  • Wyróżnienie (dla kierunku Automatyka i Robotyka ) – Logitech MX Master 3 Mouse ( Intel )

  
Firma Billon  wszystkim laureatom ufundowała nagrody w postaci publikacji Dyplomów na 15 lat 
na blockchain w ramach usługi Dyplomy na Blockchain by Billon , a wybranym uczestnikom 
– 3-miesięczne płatne staże.

  
Dyplomy na Blockchain by Billon to innowacyjne rozwiązanie firmy Billon , które pozwala na publikację dokumentów akademickich z wiarygodnością źródła ich pochodzenia, przechowywanie z gwarancją niezmienności oraz zabezpieczenie przeciwko podrabianiu i fałszowaniu dyplomów, dzięki zastosowaniu technologii blockchain.

   
Warunki udziału   

W Konkursie mogą wziąć udział Absolwenci  I i II stopnia studiów technicznych na kierunku: Telekomunikacja  oraz  Automatyka i Robotyka (z tytułem: inżyniera lub magistra), którzy obronili prace dyplomowe w terminie od 01.03.2019 r. do 01.03.2020 r.

Zgodnie z  Regulaminem , do Konkursu można zgłaszać prace dyplomowe ocenione przez recenzentów na ocenę  bardzo dobrą .

Pracę dyplomową należy zgłosić  do 20 kwietnia 2020 r., do godz. 12:00 , wysyłając jej wersję elektroniczną wraz z innymi niezbędnymi dokumentami na adres email: konrad.h.markowski@ieee.org .

Lista wymaganych dokumentów:

  1. Wypełniony Formularz zgłoszeniowy (Załącznik nr 1; w przypadku kilku autorów każdy autor zobowiązany jest złożyć osobny formularz),
  2. Praca dyplomowa w wersji elektronicznej w formacie PDF (ewentualne dodatkowe pliki stanowiące część pracy dyplomowej należy dostarczyć na płycie CD/DVD lub USB),
  3. Pozytywna opinia promotora w sprawie możliwości zgłoszenia pracy dyplomowej do Konkursu , wyrażona podpisem na ww. formularzu.

Szczegółowe warunki znajdują się w Regulaminie .

   

Wyniki konkursu poznamy już w maju!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z dr. inż. Konradem Markowskim,  Koordynatorem Konkursu konrad.h.markowski@ieee.org .

   
Serdecznie zapraszamy naszych Absolwentów do udziału w tym prestiżowym Konkursie!