Dzień Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych 2024

Już w piątek, 7 czerwca odbędzie się Dzień Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Zapraszamy na niego wszystkich studentów, pracowników i sympatyków naszego Wydziału. W programie oprócz ucztowania przy grillu i napojach orzeźwiających, koncerty zespołów studenckich:

• Karmin - godz. 14:45
  • Antyrefleks - godz. 16:00
  • Memory Spaces - godz. 17:30
  • a także Gwiazdy wieczoru - Pana Savyana - godz. 19:00.

Wszystkich członków naszej społeczności akademickiej, zapraszamy na godzinę 14:30 na uroczyste otwarcie imprezy przez Dziekana WEiTI, prof. Michała Malinowskiego i na wspólne zdjęcie.

Serdecznie zapraszamy. Widzimy się w piątek, 7 czerwca 2024 r. parku przed Gmachem Elektroniki. Impreza potrwa do godz. 21:00.

Według zarządzenia Dziekana WEiTI nr 3/2024, wszystkie zajęcia w dniu 7 czerwca 2024 r. odbywają się normalnie do godz. 14:00. Wszystkie zajęcia wykładowe rozpoczynane o godz. 14:15 są odwoływane tym zarządzeniem. Zajęcia laboratoryjne i ćwiczeniowe odbywają się bez zmian. Bez zmian odbywają się zajęcia na studiach niestacjonarnych.