Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki

Strona WWW Instytutu: http://www.imio.pw.edu.pl               Profil Instytutu w Bazie Wiedzy PW

Dyrektor Instytutu
 prof. dr hab. inż. Jan Szmidt
tel. +48 22 234 7777
e-mail J.Szmidt@elka.pw.edu.pl
kl. A, pok. 239
Sekretariat ogólny 
 Katarzyna Lubczyńska
tel. +48 22 234 7777
e-mail sekretariat@imio.pw.edu.pl
pok. 239
Zastępca Dyrektora ds. nauki 
 dr inż. Anna Tyszka-Zawadzka
tel. +48 22 234 5982
e-mail A.Tyszka@elka.pw.edu.pl
pok. 120
Zastępca Dyrektora ds. dydaktycznych
 dr inż. Sławomir Szostak
tel. +48 22 234 5349
e-mail S.Szostak@imio.pw.edu.pl
pok. 159
Sekretariat dydaktyczny 
 Anna Bednarek
tel./fax +48 22 234 3652
tel. +48 22 234 5349
e-mail A.Bednarek@imio.pw.edu.pl 
pok. 159
Pełnomocnik Kwestora 
 Urszula Piotrkowicz
tel. +48 22 234 6064
tel. +48 22 234 7243
e-mail Piotrkowicz@imio.pw.edu.pl 
kl. A, pok. 236
Biblioteka Instytutu
 Hanna Sater
tel. +48 22 234 6018
e-mail H.Sater@imio.pw.edu.pl
kl. A, pok. 235

Pracownicy Instytutu

W skład instytutu wchodzą: