Rankingi

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" ogłosiła ranking 2021!

Gmach Główny Politechniki Warszawskiej

Po raz 5. z rzędu Politechnika Warszawska zajęła miejsce na podium zestawienia,
po raz 16. z rzędu okazała się najlepszą uczelnią techniczną.

Politechnika Warszawska w szanghajskim rankingu dyscyplin naukowych 2021!

Znamy najlepsze na świecie uczelnie w 54 dyscyplinach naukowych. Politechnika Warszawska została sklasyfikowana w czterech z nich, z czego w trzech na pierwszym miejscu w Polsce.

Najnowsze rankingi Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy"!

Ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2020 to w istocie cztery rankingi (uczelni akademickich, uczelni niepublicznych, PWSZ i kierunków studiów), w których analizowanych jest łącznie 29 wskaźników pogrupowanych w siedem kryteriów.

Politechnika Warszawska w szanghajskim rankingu dyscyplin naukowych 2020!

Znamy najlepsze na świecie uczelnie w 54 dyscyplinach naukowych. Politechnika Warszawska została sklasyfikowana w siedmiu z nich, z czego w pięciu na pierwszym miejscu w Polsce.

Politechnika Warszawska w światowych rankingach QS!

W najnowszym QS World University Rankings - zestawieniu najlepszych uczelni na świecie, Politechnika Warszawska znalazła się na miejscach 511-520. Zanotowała tym samym awans, ponieważ w ubiegłym roku znajdowała się w grupie uczelni sklasyfikowanych na miejscach 521-530.

Politechnika Warszawska na pierwszym miejscu w europejskim rankingu EngiRank!

EngiRank - European Ranking Of Engineering Studies przygotowany został przez fundację Perspektywy we współpracy z FRSE (Foundation for the Development of the Education System). To pierwsza edycja tego zestawienia.

Znamy już wyniki Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2019! Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych zwycięża w kategorii "Automatyka i robotyka" oraz "Elektronika i telekomunikacja".

Znamy już wyniki Rankingu Studiów Inżynierskich! Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych z najlepszą Informatyką w Polsce. Elektronika i Telekomunikacja oraz Inżynieria Biomedyczna na WEiTI również w ścisłej czołówce! 

Politechnika Warszawska na czele rankingu! Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych prowadzi wśród kierunków elektronicznych i informatycznych!

Po raz kolejny jesteśmy najlepsi! Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych zdobywa pierwsze miejsca w kategoriach kierunków Elektronika i Telekomunikacja oraz IT!

Sprawdź najnowszy ranking Politechniki Warszawskiej, przygotowany na podstawie zestawienia Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

W „naukowym rankingu uczelni” tygodnika Polityka porównującym wszystkie polskie uczelnie akademickie pod względem jakości uprawianej w nich nauki Politechnika Warszawska zajęła pierwsze miejsce w grupie uczelni technicznych i trzecie w zestawieniu ogólnym.