Startuje 6. edycja Programu Mentoringowego

Studentko, Studencie,
możesz uzyskać niepowtarzalne wsparcie na samym początku swojej zawodowej ścieżki, w momencie ważnych decyzji i wyborów. Możesz je otrzymać od osoby, która podobnie jak Ty wybrała Politechnikę Warszawską, a teraz ma za sobą doświadczenie i drogę, która zaprowadziła ją do realizacji zawodowych celów, do osobistego spełnienia.

Wyjątkowi Absolwenci naszej Uczelni dzielą się swoim doświadczeniem, radą, rozmową, pełniąc rolę mentorek i mentorów. Wspólnie macie szansę zbudować relację opartą na współpracy: doświadczenia i potencjału, startowej energii i refleksji. Warto pamiętać, że mentoring to wzajemna wymiana, Twoje zaangażowanie i aktywność są kluczowe. Taka szansa może się nie powtórzyć!

Mentorzy z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych:

Katarzyna Piebiak

Paweł Biel

Szymon Sobczyk

Piotr Pyszkowski

Szczegóły oraz informacje o wszystkich mentorach 6. edycji Programu Mentoringowego znajdziesz na stronie https://bk.pw.edu.pl/aktualnosci/program-mentoringowy-pw-startujemy-z-rekrutacja