Instytut Systemów Elektronicznych

Strona WWW Instytutu: http://www.ise.pw.edu.pl               Profil Instytutu w Bazie Wiedzy PW

Dyrektor Instytutu
 dr hab. inż. Krzysztof Czuba, prof. uczelni
tel. +48 22 234 7744
tel. +48 22 234 5110
tel. +48 22 234 5006
e-mail K.Czuba@ise.pw.edu.pl
pok. 217, 247
Sekretariat Instytutu
 Patrycja Hojczyk
tel. +48 22 234 7744
e-mail ise@ise.pw.edu.pl
pok. 217
Zastępca Dyrektora ds. naukowych
  dr hab. inż. Jacek Misiurewicz, prof. uczelni 
tel. +48 22 234 5110
e-mail J.Misiurewicz@ise.pw.edu.pl
pok. 221
Sekretariat ds. naukowych
 mgr Danuta Sobczak-Bartosiewicz
tel. +48 22 234 5110 
tel. +48 22 234 7744 
e-mail D.Bartosiewicz@elka.pw.edu.pl
pok. 217 
Zastępca Dyrektora ds. nauczania 
 dr hab. inż. Piotr Z. Wieczorek, prof. uczelni
tel. +48 22 234 7730
tel. +48 22 234 7336
e-mail P.Z.Wieczorek@elka.pw.edu.pl
pok. 220, 259 
Sekretariat ds. nauczania
 Barbara Kozielewska
 lic. Beata Milewska
tel. +48 22 234 7730
e-mail B.Kozielewska@ise.pw.edu.pl
tel. +48 22 234 6082
e-mail B.Milewska@elka.pw.edu.pl
pok. 220

Pełnomocnik Kwestora 
 mgr Honorata Środek-Kurowska

 

tel. +48 22 234 7334
tel. +48 22 234 7410
e-mail Honorata.Kurowska@pw.edu.pl
pok. 222 

Pracownicy Instytutu

 W skład Instytutu wchodzą: