Bezpłatne wejściówki na konferencję Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w międzynarodowej konferencji z obszarów STEM, Tech & IT zapraszamy do zgłaszania się do 21 kwietnia 2023 roku na eventy@pw.edu.pl.

Liczba wejściówek jest ograniczona. W przypadku większej liczby chętnych decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie przesłany zostanie specjalny kod, upoważniający do bezpłatnej rejestracji na wydarzenie. Wejściówka uprawnia do wstępu na konferencję przez oba dni i udziału w ogólnodostępnych spotkaniach i wydarzeniach, na które nie obowiązują zapisy.

Perspektywy Women in Tech Summit 2023 zaplanowano na 14 i 15 czerwca w warszawskiej hali EXPO XXI.

Wiodącymi tematami tegorocznego Summitu są zagadnienia dotyczące sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, deep techu, rozwiązań chmurowych, komputerów kwantowych i cyfrowej ekologii, a także WEB 3.0 i NFT. W programie znajdą się m.in. wystąpienia 150 mówców i targi kariery z udziałem firm technologicznych i najlepszych uczelni technicznych w Polsce oraz możliwością networkingu.

Gośćmi specjalnymi Summitu będą m.in.: Francessca Cavallo – aktywistka i autorka bestsellerowych „Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek”, przetłumaczonych na 50 języków oraz Mark Brzeziński – Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce. Wśród keynote speakerów pojawi się m.in. Funmilola Fagbamila – profesorka Studiów Panafrykańskich w Cal State Los Angeles i członkini-założycielka Black Lives Matter.

Wydarzenie organizuje Fundacja Edukacyjna Perspektywy. Więcej informacji na stronie www.womenintechsummit.pl