Aktualności

Konkurs prac dyplomowych pod patronatem IEEE - zgłoszenia do 4.03.2019

Absolwenci Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej są zaproszeni do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową.

To już druga edycja konkursu organizowanego we współpracy z Polską Sekcją IEEE, która jest Organizatorem Głównym oraz Patronem Konkursu.

Fundatorem nagród jest firma Intel, a jej przedstawiciel jest członkiem Komisji Konkursowej.

 

Firma Intel ufundowała następujące nagrody:

 

  • Nagroda I - Intel® RealSense™ Tracking Camera T265

 

  • Wyróżnienie - Intel Neural Compute Stick 2 powered by the Intel™ Movidius™ X VPU

 

W Konkursie mogą wziąć udział Absolwenci I i II stopnia na kierunkach: Automatyka i Robotyka, Elektronika, Informatyka, Inżynieria Biomedyczna oraz Telekomunikacja, którzy obronili prace dyplomowe w terminie od dnia 01.03.2018 r. do dnia 28.02.2019 r.

Zgodnie z regulaminem, w Konkursie mogą wziąć prace dyplomowe ocenione przez promotora oraz recenzenta na ocenę bardzo dobrą.

Prace dyplomowe należy zgłaszać do dnia 4 marca 2019 r. do godz. 12:00, wysyłając jej wersję elektroniczną wraz z innymi niezbędnymi dokumentami na adres email: konkurs_IEEE@tele.pw.edu.pl

 

Zapraszamy Absolwentów do udziału w tym prestiżowym Konkursie!

Wyniki konkursu poznamy już w kwietniu!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem Konkursu Panem dr. hab. inż. Arturem Janickim, email: a.janicki@tele.pw.edu.pl

 

Regulamin 

Formularz zgłoszeniowy

application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document  IEEE_KPD_3_Regulamin_Zalacznik_1_PW_WEiTI - 3 (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 19,74 kB)

Intel and the Intel logo are trademarks of Intel Corporation in the U.S. and other countries.