Wsparcie dla Wspólnoty WEiTI w czasach COVID-19 - nowy termin seminarium!

Lawinowo zwiększa się liczba przypadków zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w naszym kraju, ale także na naszym Wydziale. Ograniczenia z tego wynikające często wpływają na nasz nastrój, czy poczucie bezpieczeństwa. Są to sytuacje, z którymi trzeba sobie radzić samemu, ale także przy wsparciu bliskich lub współpracowników. Będąc społecznością największego wydziału na Politechnice Warszawskiej mamy wielki potencjał wsparcia. Nie brakuje wśród nas osób, które skutecznie zarażają swoimi pasjami innych i pokazują jak obudzić drzemiący w nas potencjał.

Promocja takich działań i takich postaw jest – w czasie, w którym się znajdujemy – nieoceniona.
Dlatego też podejmujemy to wyzwanie i chcemy Państwa zaprosić na cykl wydarzeń on-line związanych z umocnieniem relacji społeczności naszego Wydziału.

Pierwsze wydarzenie, będzie miało miejsce26.11.2020 r. w godz. 16:00 – 17:00,na platformie Teams».

Wykład nt. Pandemia COVID-19 - ostatnią niekontrolowaną plagą ludzkości?

poprowadzi prof. dr hab. n. med Aneta Nitsch-Osuch, pediatra, epidemiolog, specjalista zdrowia publicznego, Kierownik Zakładu Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego .

Na zdjęciu prof. Aneta Nitsch-Osuch

Link do wydarzenia»

Serdecznie zapraszamy!

(Źródło zdjęć: WEiTI, www.wum.edu.pl)