Aktualności

Laureaci "Złotej Kredy"

"Złota Kreda" to naprawdę prestiżowe wyróżnienie. W ten unikatowy sposób studenci nagradzają najlepszych nauczycieli akademickich. W gronie 68 laureatów z całej Politechniki Warszawskiej znalazło się pięciu naszych Przedstawicieli. Poznajcie ich!

  • „Złote serce” naszego Wydziału to niewątpliwie postać mgr Anny Walczyńskiej. Sposób prowadzenia zajęć i indywidualne podejście do każdego studenta sprawiają, że analiza matematyczna, równania różniczkowe czy algebra liniowa stają się naprawdę bardzo przyjaznymi tematami.
  • Najlepszym Wykładowcą naszego Wydziału został dr hab. inż. Marek Nałęcz, prof. PW. To wieloletni nauczyciel przedmiotów podstawowych, którego na pewno znacie z zajęć m.in. Teorii Obwodów czy Podstaw Elektroniki.
  • Najciekawsze ćwiczenia i laboratoria prowadzi dr inż. Paweł Tomaszewicz. Jego zajęcia z podstaw techniki cyfrowej cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego – poskramianie układów cyfrowych i zmuszanie ich do poprawnej pracy to zadania, których zakończenie zawsze promieniuje zarówno światłem diody jak i uśmiechem studentów.
  • Wiecie jak po angielsku brzmi analiza matematyczna rzeczywista i zespolona? Dr Paweł Wójcicki nie tylko przybliża techniczne zagadnienia, ale mówi o nich w pasjonujący sposób nie tylko w polskim języku. To właśnie za tą umiejętność studenci przyznali mu wyróżnienie.
  • Studenci Wydziału Geodezji i Kartografii przyznali nagrodę „Złotego Serca” naszemu Wykładowcy – mgr inż. Rajmundowi Kożuszkowi. Pracując w Zakładzie Grafiki Komputerowej naszego Instytutu Informatyki przybliża on podstawy programowania, zagadnienia związane z grafiką komputerową oraz rozpoznania obrazów nie tylko na naszym Wydziale.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Naprawdę fajnie jest mieć takich Prowadzących!