Zgłoszenia do II edycji katalogu usług B+R Politechniki Warszawskiej

Katalog_Zespoły badawcze_WEiTI PW

Zespoły badawcze zainteresowane udziałem w II edycji Katalogu usług B+R PW mogą przesyłać swoje zgłoszenia poprzez wypełnienie:

W przypadku wyboru drugiej formy zgłoszenia, dokument należy odesłać na adres: badania@cziitt.pw.edu.pl

Zgłoszenia zespołów badawczych przyjmowane są do 31.03.2021 r.

Koordynatorem projektu jest Klaudyna Nowińska (DBA CZIiTT PW): klaudyna.nowinska@pw.edu.pl

Szczegółowe informacje w sprawie zgłoszeń»

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą edycją Katalogu usług B+R, prezentującego Zespoły Badawcze Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Materiał został przygotowany przez Dział Badań i Analiz CZIiTT PW we współpracy
z przedstawicielami Wydziału, w celu popularyzacji informacji o zakresie działalności badawczej zespołów WEiTI PW oraz promocji oferowanych usług.