Nowa wystawa - "Portrety" w Czytelni Cyfrowej w Bibliotece WEiTI PW

Serdecznie zapraszamy na nową wystawę do "Portrety" do Czytelni Cyfrowej Biblioteki WEiTI, na którą składają się  fotografie wykonane na kółku fotograficznym „Baw się Fotografią”, którego członkami są utalentowani uczniowie Zespołu Szkół im. Fridtjofa Nansena w Piastowie.

Zafascynowani fotografią uczniowie wykonują artystyczne zdjęcia na zajęciach pozalekcyjnych i wyjazdach plenerowych. Niektóre z nich zostały wystawione również na konkursie w Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie w bieżącym roku.

Wystawa będzie dostępna do połowy czerwca 2024 r.

* * *

Kierownik Biblioteki WEiTI - Olga Bogatek - zaprasza do współpracy całą Społeczność naszego Wydziału i do dzielenia się swoimi pracami plastycznymi czy zdjęciami z podróży, które można będzie zaprezentować w formie wystawy. Dane kontaktowe: olga.bogatek@pw.edu.pl , tel. 22 234 7625