Kursy CISCO na WEiTI w 2024 r. - nowe terminy kursów

Akademia CISCO na WEiTI zaprasza!

Akademia CISCO na WEiTI prowadzi kursy autoryzowane przez Cisco Networking Academy.

W ramach Cisco Networking Academy Program (CNAP) proponowane są różnorodne szkolenia z zakresu projektowania, budowania i administrowania sieciami komputerowymi:

Kurs CCNA jest kompletnym kursem, w czasie którego prowadzone są wykłady i laboratoria związane z zagadnieniami budowy, funkcjonowania i administrowania sieciami komputerowymi.

Kurs CCNA-SEC koncentruje się na tematyce bezpieczeństwa w małych i średnich sieciach komputerowych. Zawiera rozszerzenie zagadnień poruszanych podczas szkolenia CCNA o aspekty zabezpieczania urządzeń przed niepowołanym dostępem, kontrolę i logowanie dostępu użytkowników do infrastruktury sieciowej oraz systemy zarządzania uprawnieniami jak i metody bezpiecznego zdalnego dostępu.

Kurs CCNP oferuje kontynuację szkolenia i pogłębianie wiedzy obejmujące zaawansowane zagadnienia sieciowe dotyczące routingu, przełączania, diagnostyki i usuwania awarii w sieciach komputerowych.

Szczegóły na stronie internetowej.

Informujemy, że prowadzone kursy odbywają się w formie stacjonarnej!