XXIX Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników na WEiTI PW - 17 października 2022 r.

Zaproszenie na Targi

Serdecznie zapraszamy pracodawców, oferujących praktyki, staże lub zatrudnienie oraz studentów, poszukujących takich ofert do udziału w XXIX TARGACH PRACY i PRAKTYK dla INFORMATYKÓW i ELEKTRONIKÓW,

które po raz pierwszy od marca 2020 r. odbędą się w formie tradycyjnej w dniu 17 października w godzinach 9:30 - 15:30.

Planujemy również wydanie katalogu targowego w wersji elektronicznej. Katalog ukaże się już przed targami , tj. w piątek 14 października 2022 r.

Katalog zostanie opublikowany na portalu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, a link do niego zostanie rozesłany do wszystkich studentów naszego Wydziału.

Planujemy także dystrybucję katalogu wśród studentów innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni.

Katalog przekażemy również do Samorządu Studenckiego i organizacji studenckich, działających na terenie Politechnice Warszawskiej, w celu jego upowszechnienia.

Tekst informacji do katalogu targowego, w języku polskim lub angielskim, na  formularzu podstawowej strony katalogowej (plik załączony poniżej)  oraz ewentualnie zawartość dodatkowych stron informacyjnych należy przesyłać do dnia 16 września 2022 r.   Informacje przesłane po tym terminie z powodów technicznych, nie będą mogły być zamieszczone w katalogu targowym.

W załączonym poniżej pliku znajdą Państwo  również  wzór i instrukcję do zamieszczenia wpisu do katalogu oraz reklamy.

Koszt zamieszczenia informacji do katalogu (normatywnie 1 strona) wynosi 250 zł. + 23% VAT. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych stron w tej samej cenie bazowej.

Dla wystawców, biorących bezpośredni udział w Targach wpis o objętości 1 strony katalogowej jest bezpłatny. Każda następna strona kosztuje 250 zł netto.

Zgłoszenie udziału w Targach w formie skanu wypełnionego   formularza zamówienia (plik załączony poniżej, wraz z mapką i cenami oraz powierzchniami),  z pieczątką firmową i podpisem osoby zamawiającej, należy kierować do pani Doroty Myko ( dorota.myko@pw.edu.pl ) w terminie do  16 września 2022 r.

Stoiska rezerwowane są według kolejności zgłoszeń – informacje o zajętych stoiskach będą umieszczane w powyższym zestawieniu.

W ramach opłaty zapewniamy wystawcom:

• stoisko (wymiary stoisk będą zróżnicowane)
  • stolik o wymiarach 0,5 x 1m
  • krzesła
  • oświetlenie
  • gniazdko 220V, 500W
  • szyld stoiska z nazwą instytucji

oraz jedną stronę w Katalogu Targowym zgodnie z formularzem.

Jednocześnie informujemy, że planujemy organizację kolejnych, XXX Targów na marzec 2023 r. Forma targów będzie zależna od sytuacji  epidemicznej.
Już teraz jednak istnieje możliwość zgłoszenia uczestnictwa.

Zapraszamy do zapoznania się z Katalogiem poprzednich - czyli XXVIII Targów Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków.

Zdjęcia z poprzednich edycji Targów  znajdują się na stronie internetowej.

Pliki do pobrania:

application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document  29 TP Powierzchnie rezerwacje ceny d (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 19,73 kB)
29. Targi Pracy - wzor (003) (pdf, 120,42 kB)
application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document  29. TPiP_ZAMOWIENIE (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 853,70 kB)
application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document  29 TPiP_KATALOG_wpis wersja pl, d (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 20,58 kB)
application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document  29 TPiP_KATALOG_wpis wersja ang, d (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 24,70 kB)

Informacji w sprawie uczestnictwa w targach udziela:

Dorota Myko

tel. 022 234 7081,