Rekrutacja na studia "Głębokie Sieci Neuronowe – Zastosowania w Mediach Cyfrowych"

Deep Learning

Rok 2024 to rok AI! Ogłoszenie “Sztucznej Inteligencji” wyrażeniem roku podkreśla, jak niezwykle ważną rolę odgrywa technologia w naszym codziennym życiu. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na ekspertów w tej dziedzinie zapraszamy do udziału w VI edycji prestiżowych studiów podyplomowych "Głębokie Sieci Neuronowe – Zastosowania w Mediach Cyfrowych". Nasz program to idealna okazja, by zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci być na czele tej rewolucji technologicznej.

Nowy Blok Poświęcony LLM - Zajrzyjmy Pod Maskę ChatGPT!

W tegorocznej edycji wprowadzamy nowość – dedykowany blok tematyczny poświęcony Wielkim Modelom Językowym (LLM). Dzięki temu uczestnicy będą mieli okazję zgłębić tajniki najnowszych osiągnięć w dziedzinie przetwarzania języka naturalnego i zrozumieć, jak te zaawansowane technologie można zastosować w praktyce, od automatyzacji procesów w mediach cyfrowych po tworzenie inteligentnych asystentów.

Pięć Lat Sukcesów – Nasze Osiągnięcia

Od pięciu lat nasz program kształci specjalistów, którzy z powodzeniem wdrażają sztuczną inteligencję w różnych branżach. Prace dyplomowe naszych absolwentów są dowodem na szeroki zakres zastosowań AI. Oto kilka z nich:

  1. Zastosowanie AI w medycynie – automatyczne rozpoznawania czerniaka na podstawie zdjęć.
  2. Generacja obrazu wspierana algorytmami genetycznymi – tworzenie realistycznych grafik za pomocą instrukcji tekstowych.
  3. Churn prediction – przewidywanie odejść klientów z zastosowaniem danych multimodalnych i LLM
  4. Rozpoznawanie cech gleby na podstawie danych spektralnych – analiza i klasyfikacja parametrów gleb w zastosowaniu do np. rolnictwa precyzyjnego (top-10 w konkursie Europejskiej Agencji Kosmicznej).
  5. Tworzenie map pokrywy lodowej na bazie obrazowania satelitarnego – monitorowanie zmian klimatycznych i ich wpływu na środowisko naturalne (II miejsce w konkursie Kaggle)

Nie tylko Używanie, ale Tworzenie AI

Studia podyplomowe "Głębokie Sieci Neuronowe – Zastosowania w Mediach Cyfrowych" to coś więcej niż tylko nauka korzystania z gotowych narzędzi AI. Program kładzie duży nacisk na zrozumienie, jak działają te zaawansowane technologie oraz na umiejętność tworzenia własnych algorytmów i modeli. Ta zmiana podejścia otwiera przed naszymi absolwentami znacznie szersze możliwości. Poznanie fundamentów i zasad działania AI pozwala na kreatywne i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów, co jest nieocenione w dynamicznie rozwijającym się świecie technologii.

Dlaczego Warto Wybrać Nasz Program?

  • Aktualność i Innowacyjność: Program jest na bieżąco aktualizowany, aby odzwierciedlać najnowsze trendy i technologie w dziedzinie AI.
  • Doświadczeni Wykładowcy: Zajęcia prowadzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zarówno akademickim, jak i praktycznym.
  • Praktyczne Zastosowania: Uczestnicy zdobywają nie tylko teoretyczną wiedzę, ale przede wszystkim umiejętności praktyczne, które mogą natychmiast wykorzystać w pracy zawodowej.
  • Rozwój Zawodowy: Absolwenci naszego programu są wysoko cenieni na rynku pracy, co otwiera przed nimi liczne możliwości kariery w dynamicznie rozwijających się sektorach.

Nie czekaj, zainwestuj w swoją przyszłość i dołącz do elity specjalistów w dziedzinie głębokich sieci neuronowych. Rekrutacja na VI edycję studiów podyplomowych "Głębokie Sieci Neuronowe – Zastosowania w Mediach Cyfrowych" już trwa! Zgłoszenia przyjmujemy do 22 września 2024, a liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia i Więcej Informacji

Aby dowiedzieć się więcej o programie i złożyć aplikację, odwiedź naszą stronę internetową https://deeplearning.ire.pw.edu.pl/  lub skontaktuj się bezpośrednio z Sekretariatem Studiów pod numerem telefonu 22 234 7696 lub mailem: monika.felus@pw.edu.pl.