Targi Pracy i Praktyk WEiTI

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej organizuje Targi Pracy
i Praktyk dla Elektroników i Informatyków dwa razy w roku, w drugiej połowie października
i na przełomie lutego i marca. Targi odbywają się w budynku Wydziału.

Zainteresowanych udziałem w  prosimy o kontakt pod adresem targipracy.weiti@pw.edu.pl

Zapraszamy na Targi Pracy i Praktyk 18 marca!

Pracodawco! Zapraszamy do udziału w XXXII Targach Pracy i Praktyk - 18 marca 2024 r.

Nasze targi w mediach

Katalog XXXI Targów Pracy i Praktyk

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce katalog towarzyszący 31. edycji Targów Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

XXXI Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników na WEiTI PW - 23 października 2023 r.

Katalog XXX Targów Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych PW

XXX Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników - 27 marca 2023

Zapraszamy przedsiębiorstwa i instytucje do udziału w targach i w katalogu elektronicznym. Zgłoszenia do 20 lutego 2023 r.

Dziękujemy za spotkania podczas 29. Targów Pracy i Praktyk na naszym Wydziale. Zajrzyjcie teraz koniecznie do naszego katalogu!

XXIX Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników na WEiTI PW - 17 października 2022 r.

Zaproszenie na Targi

17 października, w formule stacjonarnej, odbędą się  XXIX Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników na WEiTI PW. Premiera katalogu - 14.10.2022. Brak wolnych stoisk.

Od 4.04.2022 r. zapraszamy studentów i absolwentów do lektury nowego katalogu. Zgłosiła się rekordowa liczba 114 firm i instytucji oraz 34 partnerów wspierających naszą inicjatywę

Z powodu sytuacji pandemicznej targi będą się odbywać w formie elektronicznej wersji katalogu targowego. Na zgłoszenia czekamy do 18.03.2022.

XXVII Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników - 18 października 2021 r.

Przyjmujemy zgłoszenia do dnia 17 września 2021 r.

Katalog XXVI Targów Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników na WEiTI PW

W związku z sytuacją pandemiczną związaną z Covid-19 - 26. edycja targów została ograniczona do wydania katalogu.

XXVI Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników - 22 marca 2021 r.

Katalog XXV Targów Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników na WEiTI PW

W związku z sytuacją pandemiczną związaną z Covid-19 nasze jubileuszowe targi zostały ograniczone do wydania katalogu.

XXV Targi Pracy – październik 2020 r.

2-3.03.2020 r. - XXIV Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników!

Targi odbędą się w godzinach 9:30-15:30. Jest już dostępny katalog targów. Serdecznie zapraszamy!

XXIII Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników 14 - 15.10.2019 r.

Targi odbędą się w dniach 14 - 15 października 2019 r. w godz. 9:30-15:30