Aktualności

XIV Konferencja Naukowa ELTE 2023

XIV Konferencja Naukowa „Technologia Elektronowa – ELTE 2023”

  
Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że trwa rejestracja uczestników XIV Konferencji Naukowej „Technologia Elektronowa – ELTE 2023”, która odbędzie się w dniach 18–21 kwietnia 2023 roku w Rynie

ELTE jest cykliczną konferencją polskiego środowiska elektroników, zakresem tematycznym obejmującą podstawowe działy szeroko rozumianej elektroniki: mikroelektronikę i nanoelektronikę, fotonikę i nanofotonikę, mikrosystemy oraz materiały elektroniczne i optoelektroniczne.

Pierwsza konferencja ELTE została zorganizowana przez Politechnikę Wrocławską w 1980 roku
w Karpaczu, a następnie co 3 lata rotacyjnie organizowana była przez wiodące polskie ośrodki naukowe takie jak Politechnika Wrocławska, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, czy obecny organizator – Politechnika Warszawska.

Wszystkie edycje ELTE, gromadząc szerokie rzesze specjalistów, stawały się znaczącymi forami wymiany idei naukowych oraz stwarzały możliwości kontaktów z firmami prowadzącymi działalność w tym obszarze. 

Konferencja ELTE 2023 organizowana jest przez Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki Politechniki Warszawskiej.

XIV Konferencja Naukowa ELTE 2023 - Patroni i partnerzy

Do udziału w konferencji i prezentacji wyników swoich prac gorąco zachęcamy studentów, doktorantów i pracowników naukowych prowadzących badania z zakresu elektroniki, fotoniki
i energoelektroniki, w tym do zastosowań w naukach medycznych i bioinżynierii oraz w działaniu na rzecz poszanowania energii.

Więcej informacji i na stronie: http://elte2023.edu.pl»  

Do zobaczenia w Rynie!