Zaproszenie na spotkanie informacyjne

Zdobądź dwa dyplomy zamiast jednego! Możesz spełnić wymagania programowe dwóch uczelni w tym samym czasie, przez trzy lata na naszym Wydziale i przez rok w Kyungpook National University (Daegu, Korea), aby pochwalić się dwoma dyplomami inżynierskimi: polskim i koreańskim!

W najbliższy wtorek, 15 marca, w godz. 14-15 w sali 168 odbędzie się spotkanie informacyjne nt. możliwości wyjazdu do Korei.

Rekrutacja ruszyła. Mogą w niej wziąć udział studenci, którzy w momencie aplikacji uzyskali co najmniej 90 punktów ECTS i w momencie wyjazdu będą mieli zaliczone co najmniej 120 punktów ECTS. W I etapie zgłoszenia e-mailowe z tematem „Rekrutacja KEUDOS” należy wysyłać na adres Roman.Podraza@pw.edu.pl do dnia 25 marca 2022 r. włącznie. Zgłoszenie powinno zawierać:

• imię i nazwisko,
  • numer albumu,
  • kierunek studiów,
  • adres e-mail,
  • liczbę uzyskanych punktów ECTS,
  • liczbę punktów ECTS aktualnie realizowanych przedmiotów,
  • średnią skumulowaną,
  • stopień znajomości języka angielskiego (np. B2, C1, C2),
  • rodzaj dokumentu potwierdzającego stopień znajomości języka angielskiego.

Osoby zakwalifikowane do II etapu zostaną o tym poinformowane przez e-mail, w którym zostaną przekazane instrukcje dalszego postępowania. Informacje o programie: https://en.knu.ac.kr/admission/double01.htm