Rektor Politechniki Warszawskiej Diamentowym Inżynierem 2019!

27 lutego 2020 r. w Warszawskim Domu Technika odbyło się uroczyste podsumowanie XXVI Plebiscytu Czytelników Przeglądu Technicznego Złoty Inżynier 2019.

Tytuł Diamentowego Inżyniera 2019 otrzymał prof. dr hab. inż. Jan Szmidt, Rektor Politechniki Warszawskiej.

Dr hab. inż. Dawid Myszka, prof. uczelni z Wydziału Inżynierii Produkcji PW odebrał tytuł Srebrnego Inżyniera 2019 w kategorii Nauka, a dr inż. Agnieszka Siemion z Wydziału Fizyki PW została Młodym Inżynierem 2019.

Złoty Inżynier to nagroda przyznawana wybitnym inżynierom, twórcom techniki, wynalazcom
i organizatorom życia gospodarczego kraju, która popularyzuje ich dokonania. Nagroda ma na celu promocję dokonań polskich inżynierów, ich roli w budowaniu innowacyjnej i konkurencyjnej gospodarki. Organizatorem plebiscytu jest redakcja dwutygodnika Przegląd Techniczny - gazety inżynierskiej oraz Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelna Organizacja Techniczna.

Lista wszystkich laureatów XXVI Plebiscytu dostępna jest tutaj»

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

(Źródło: www.biuletyn.pw.edu.pl)