Aktualności

Akademia CISCO zaprasza

Zaproszenie do Akademii CISCO

Akademia CISCO na WEITI zaprasza do zapisu na certyfikowane szkolenia informatyczne w edycji Jesień 2022.

Szczegóły: http://itu-itc.elka.pw.edu.pl/index.php?sekcja=2&id=0

Centrum ITU-ITC powstało w 2002 roku, jako jedno z 26 centrów szkoleniowych technik internetowych rodzących się na świecie z inicjatywy Międzynarodowej Unii Telekomunikacyjnej - ITU (International Telecommunication Union). Głównym celem Centrum jest udostępnianie profesjonalnej wiedzy i dzielenie się doświadczeniem. W ofercie znajdują się specjalistyczne kursy z dziedziny sieci teleinformatycznych i ochrony informacji.

W ramach Centrum została utworzona w 2002 roku, jedna z najbardziej dynamicznych na świecie, Akademia Regionalna Cisco. Stąd też w ofercie znajdują się kursy autoryzowane przez firmę Cisco SystemsITU-ITC świadczy także usługi doradcze w zakresie sieci teleinformatycznych i ochrony informacji.

ITU-ITC jest jednostką Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Wykładowcy Centrum to zarówno pracownicy dydaktyczni i naukowi Politechniki Warszawskiej, jak i inżynierowie systemowi pracujący w Cisco Systems Poland, dzięki czemu jednostka posiada praktyczny kontakt z zaawansowanymi technikami teleinformatycznymi.