Seminarium dot. wdrażania nowoczesnych metod dydaktycznych na PW

W imieniu prof. Jana Słyka, Prorektora ds. Studiów PW zapraszamy na seminarium dotyczące wdrażania nowoczesnych metod dydaktycznych na Politechnice Warszawskiej w dniu 9 kwietnia 2024 o godz. 14.00. Sala 123 Gmach Główny PW.

W programie wystąpienia dydaktyków PW dotyczące udziału w programie Mistrzowie dydaktyki, szkoleniu w jednym z wiodących ośrodków edukacyjnych w zakresie tutoringu w Europie, oraz doświadczenia we wdrażaniu poznanych metod dydaktycznych z wybraną grupą studentów na swoich Wydziałach:

• dr inż. arch. Ewa Jarecka-Bidzińska, Wydz. Geodezji i Kartografii, szkolenie w Ghent University, Belgia
  • dr inż. Rafał Wróblewski, Wydz. Inżynierii Materiałowej, szkolenie w Aarhus Univeristy, Dania
  • dr inż. Krzysztof Ejsmont, Wydz. Mechaniczny Technologiczny, szkolenie w University College London, Wielka Brytania
  • dr inż. Łukasz Makowski, Wydz. Elektryczny, szkolenie w University of Groningen, Holandia

Po prezentacjach prelegentów przewidziana jest dyskusja oraz sesja pytań.

Do udziału w seminarium zapraszamy wszystkich dydaktyków PW zainteresowanych nowoczesnymi metodami dydaktycznymi. Będzie to dobra okazja, aby podzielić się doświadczeniami w tym zakresie.