Sukcesy i dokonania Studentów WEiTI

Hat Trick Koła Naukowego FiberTeam z WEiTI!

W ostatnią sobotę, tj. 16 listopada Koło Naukowe FiberTeam, zostało wyróżnione aż trzykrotnie za swoją działalność!

Trzy nagrody dla robota Melson, Koła Naukowego Robotyków KNR

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego rozstrzygnął kolejny, ósmy już konkurs w ramach programu Diamentowy Grant.

to studenci Instytutu Radioelektroniki i Technik Multimedialnych: Jerzy Cuper, Piotr Czekała oraz Marcin Rytel

Adiunkt w Instytucie Informatyki naszego Wydziału otrzymał stypendium Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznawane młodym badaczom posiadającym bogaty dorobek naukowy w skali międzynarodowej

Mgr inż. Paweł Dzwonkowski i mgr inż. Paweł Roszkowski zdobyli ex aequo pierwsze miejsce w konkursie National Instruments za najlepszą pracę studencką na konferencji International Radar Symposium 2016 w Krakowie!

Członkowie Koła Naukowego Robotyki BIONIK niespełna miesiąc temu triumfowali w Rzeszowie. Powtórzyli sukces i stanęli na podium w Trójmieście!

Sezon na granty w pełni. Według obiegowej opinii, starania o grant są związane z wieloma trudnościami – przytłaczające formalności, spora konkurencja, surowe komisje. Doktorant naszego Wydziału mgr inż. Jędrzej Drozdowicz sprostał im wszystkim i otrzymał grant PRELUDIUM z Narodowego Centrum Nauki!

Michał Kowalewski i Michał Dębski (KNR BIONIK) zajęli I miejsce w konkurencji LEGO SUMO na IV Międzynarodowych Zawodach Robotów ROBO~motion organizowanych przez Politechnikę Rzeszowską

Na konferencji IEEE RadarConf 2016 w Filadelfii Doktorant naszego Wydziału zdobył nagrodę za najlepszy artykuł studencki. Zapraszamy do lektury wywiadu z Laureatem!

Członkowie Koła Naukowego Optoelektroniki chcą zbudować laser średniej mocy bazujący na włóknie tulowym - dofinansowane pochodzi z Dużej Puli na Projekty Naukowe na 2016 rok.

Za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2015/2016 nagrodzono Studentów WEiTI - Piotra Bazydło i Łukasza Chorchosa.

Piotr Włodarczyk (siódmy od prawej) - jako jeden z jedenastu polskich laureatów konkursu Huawei - wziął udział w warsztatach kulturalno-edukacyjnych w Państwie Środka.

W dniach 21-25 czerwca na Alasce nasi Studenci zaprezentowali Bestbefore - moduł do pomiaru świeżości produktów spożywczych.

Nasi Studenci najlepiej spośród wszystkich uczestników poradzili sobie z case'em biznesowo-technicznym.

Konkurs The Google Anita Borg Memorial Scholarship Award ma na celu wspieranie kobiet studiujących na kierunkach informatycznych

Inżynier Marta J. Łępicka otrzymała 1. nagrodę za pracę inżynierską z dziedziny automatyki, robotyki i pomiarów.

Tym razem celem ekipy MMrobot został Gdańsk, a w nim Trójmiejski Turniej Robotów oraz zawody robotów Roboxy 2015