Projekt #ZawszeCiekawi PW na WEiTI - wizyta uczniów

W miniony piątek mieliśmy ogromną przyjemność gościć uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Elektronicznych i Licealnych w Warszawie oraz Zespołu Szkół nr 1 w Piasecznie.

Pretekstem do odwiedzin na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej był realizowany na PW projekt #ZawszeCiekawi, który pozwala uczniom szkół średnich poznać bliżej konkretne wydziały Politechniki, ich ofertę dydaktyczną (i nie tylko), a także zasady rekrutacji na studia.

Naszych gości przywitał Prodziekan ds. Studenckich Krzysztof Madziar, następnie o zasadach rekrutacji opowiedział Krzysztof Szymański, Kierownik Biura Komunikacji i Promocji PW, a ofertę dydaktyczną naszego Wydziału przybliżył dr inż. Jacek Cichocki.

Dla naszych gości przygotowaliśmy również kilka atrakcji - prof. Ryszard Piramidowicz wprowadził uczniów w fascynujący świat laserów podczas wykładu, a następnie odwiedzili oni nasze wydziałowe Koła Naukowe, gdzie dowiedzieli się do jak ciekawych projektów mogą dołączyć.

Serdecznie dziękujemy za wizytę, a wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia za pomoc!